UV mirëpriti stafin administrativ Erasmus+ nga Universiteti Perëndimor i Timisoarës, në Rumani.

Universiteti i Vlorës “Ismail Qemali”, pati kënaqësinë të mirëpresi më 26-30 Korrik 2021 Znj. Cristina Cojocaru, staf administrativ në Departamentin e Marrëdhënjeve me Jashtë në Universitetin Perëndimor të Timisoarës në Rumani e cila realizoi shkëmbimin e saj për trajnim në kuadër të programin Erasmus+ në Universitetin e Vlorës.

UV welcomed Erasmus+ administrative staff from West University of Timișoara in Romania.

University of Vlore “Ismail Qemali”, had the pleasure to welcome on 26-30 July 2021 Ms. Cristina Cojocaru, an administrative staff at the Department of International Relations in the West University of Timișoara, Romania who conducted her Erasmus+ staff mobility for training at the University of Vlora.