Orari sipas fakulteteve








  • Kodi Lenda Dita Ora Salla Pedagogu
    FIN 317 Vendimet Financiare te korporatave HMP 09.00-10.00 A 207 L. Cakerri
    FIN 331 Analiza e pasqyrave financiare HMP 10.00 -11.00 A 401 L. Cakerri
    FIN 322 Kontabilitet Drejtimi HMP 11.00 -12.00 A 401 B. Ramaj
    FIN 210 Kontabilitet Financiar HMP 09.00-10.00 A 403 B. Ramaj
    FIN 110 Parimet e Kontabilitetit HMP 10.00-11.00 A 206 B. Ramaj
    FIN 219 Sistemet Fiskale HMP 10.00-11.00 A 403 M. Petanaj
    FIN 220 Financa 2 RE 09.00-10.30 A 204 G. Dede
    FIN 210 Kontabilitet Financiar HMP 09.00-10.00 A 301 B. Dervishaj
    FIN 120 Baza Finance HMP 10.00-11.00 A 407 B. Dervishaj
    FIN 215 Institucionet Financiare RE 09.00-10.30 A 101 B. Sulejmani
    FIN 110 Parimet e Kontabilitetit RE 10.30-12.00 A 405 B. Sulejmani
    FIN 352 Auditimi R,E 10.30-12.00 A 207 V. Durmishi
    FIN 313 Kontabilitet i aplikuar R, S 13.00-16.00 Lab B. Ramaj
    Kodi Lenda Dita Ora Salla Pedagogu
    ECN 170 Mikroekonomia R.E 12.00 – 13.30 A 405 F. Zeneli
    ECN 170 Mikroekonomia R.E. 10.30 – 12.00 A 407 E. Aliaj
    ECN 170 Mikroekonomia H.M.P. 09.00 – 10.00 A 206 I. Pulaj
    ECN 273 Ekonomiks Manaxherial R.E. 09.00 – 10.30 A 301 E. Aliaj
    ECN 274 Ekonomiksi i Punes R.E 13.30 – 14.30 A 206 F. Zeneli
    ECN 328 Rritja Ekonomike dhe Zhvillimi H.M. 09.00 – 10.00 A 205 E. Malaj
    ECN 373 Tregtia Nderkombetare H.M.P. 10.00 – 11.00 A 205 I. Pulaj
    ECN 379 Ekonomiks i Integrimit Europian R.E. 10.30 – 12.00 A 102 F. Miti
    ECN 370 Ekonometria R . 12.00 – 15.00 A 301 A. Qarri
    Kodi Lenda Dita Ora Salla Pedagogu
    MKT 110 Bazat e marketingut R,E 10:30-12:00 A 206 Xh.Agaraj
    MKT 110 Bazat e marketingut R,E 09:00-10:30 A 405 E.Bazini
    MKT 211 Drejtim Marketing R,E 12:00-13:30 A 203 Xh. Agaraj
    MKT 212 Kerkim Marketing R.E 10:30-12:00 A 203 E.Bazini
    MKT 215 Marketing Sherbimesh H.M. 10:00-11:00 A 203 A. Ramaj
    MKT 312 Promocion H.M.P 10:00-11:00 A 406 E. Pjero
    MKT 314 Marketing Nderkombetar H.M.P 09:00-10:00 A 406 A.Ramaj
    MKT 335 Marketing Strategjik R.E 09:00-10:30 A 403 Xh. Agaraj
    BIZ 140 Manaxhim Biznesi R,E 09:00:10:30 A 407 E.Pulaj
    BIZ 230 Sjellje organizative R.E 10:30-12:00 A 204 F. Velaj
    BIZ 230 Sjellje organizative R,E 10:30-12:00 A 403 D.Feimi
    BIZ 242 Manaxhim Burimesh Njerezore H.M.P 09:00-10:00 A 204 I.Lipi
    BIZ 233 Sipermarrje Manaxhim Biznesi i Vogel R,E 12:00-13:30 A 204 A.Dumi
    BIZ 236 /DRE 250 /CSE 290 Marredheniet e punes/ H,M,P 10:00-11:00 A 204 A.Hysi
    E drejte biznesi/ A 103 N. Hasani
    Sistemet e informacionit ne ekonomi A 408 N. Pashaj
    BIZ 345 Zhvillimi I planit te biznesit H,M,P 10:00-11:00 A 404 I.Lipi
    BIZ 343 Manaxhim Operacionesh R.E 09:00-10:30 A 404 A. Cipi
    TUR 243 Ekonomiks Turizmi H,M,P 10:00-11:00 A 402 R.Brokaj
    DRE 270 Legjslacioni ne turizem P 11:00-14:00 A 406 Ulvin Veizaj
    TUR 252 Ekonomi Ambienti dhe turizem i qendrueshem R.E 10:30-12:00 A 402 Sh.Sinanaj
    TUR 362 Drejtim Ndermarrjesh Turistike R.E 12:00-13:30 A 103 F.Vela
    MKT 332 Marketing Territori dhe Turizem Nderkombetar R.E 09:00-10:30 A 103 Sh.Sinanaj
    TUR 365 Manaxhim Transporti H,M,P 09:00-10:00 A 103 R.Brokaj
    BIZ 345 Zhvillimi i planit te biznesit H,M,P 08:00-09:00 A 103 R. Hasanaj
    BIZ 391 Praktika Profesionale M 14:00-15:00 A 103 Z. Sinaj
    TUR 389 Praktika Profesionale M 14:00-15:00 A 402 Sh.Sinanaj
    Kode te tjera
    Kodi Lenda Dita Ora Salla Pedagogu
    MTE 160 Matematike e Zbatuar RE 08.00-09.00 A 206 E. Feleqi
    MTE 220 Statistike RE 09.00-10.30 A 207 Ll.Sota
    MTE 160 Matematike e Zbatuar M,P 09:00-10:00 A 407 L. Bezati
    MTE 160 Matematik e Zbatuar H.M. 11.00 – 12.00 A405 B.Sika
    ALB 380 Shkrimi akademik M 08:00-10:00 A 408 E . Hudhra
    ALB 380 Shkrimi akademik H,P 12:00-13:00 A 103 E . Hudhra
    ALB 180 Shkrimi akademik P 09.00 – 12.00 A 405 E . Hudhra
    ALB 180 Shkrimi Akademik RE 12.00-13.00 A 403 E . Hudhra
    ALB 380 Shkrim Akademik P 10.00-12.00 A301 E. Cerkezi
    ALB 180 Shkrimi akademik P 12:00-14:00 A 407 A. Haluci
    DRE 260 Legjislacion Tregtar RE 10.30- 12.00 A 101 B. Halilaj
    DRE 250 E Drejte Biznesi P 13.00 – 16.00 A403 N. Hasani
    DRE 270 Legjslacioni ne turizem P 11:00-14:00 A 406 U. Veizaj
    ENG 230/FRE 230/SPA230/IT 230 Anglisht/Frengjisht/Italisht/Spanjisht/Gjermanisht H.M. 12.00 – 13.00 A 203 A 402 A 301 A. Malaj /A.Cano
    ENG 230/FRE 230/SPA230/IT 230 Anglisht/Frengjisht/Italisht/Spanjisht/Gjermanisht H.M. 12.00 – 13.00 A 203 A 402 A. Malaj
    Spanjisht M 08.00-10.00 A 204 A 201 A. Cano
    ENG 230/FRE 230/SPA230/IT 230 Anglisht/Frengjisht/Italisht/Spanjisht/Gjermanisht P 12.00 – 14.00 A 205/A 206/A 104 Z. Alimerko/A.Gjika/
    RE 13.00-15.00 spa A.Cano
    CSE 290 Sistemet e informacionit ne ekonomi P 14.00- 16.00 A 201 N. Pashaj
    M 14.00- 15.00 A 203
  • Kodi Lenda Dita Ora Salla Pedagogu Kapaciteti Te Regjistruar
    ALB 131 Fonetike e drejtshkrim i shqipes R, E 10:30-12:00 B 404 ARTAN XHAFERAJ 95 88
    ALB 149 Gjuhe shqipe II H, M, P 08:00-09:00 B 109 LEKA SKENDAJ 135 72
    ALB 155 Hyrje ne shkencen per letersine H, M 10:00-12:00 B 404 ERMIR XHINDI 95 81
    ALB 163 Letersi boterore I R, E 08:00-10:00 B 404 ROLAND MITRO ZISI 95 84
    ALB 225 Sociolinguistike H, M, P 09:00-10:00 B 401 MIGENA BALLA 100 74
    ALB 230 Stilistike e pragmatike R, E 08:00-10:00 B 401 GLADIOLA ELEZI 100 80
    ALB 236 Histori e gjuhes standarte shqipe H, M, P 08:00-09:00 B 301 EVIS HUDHERA 80 12
    ALB 268 Sintakse e gjuhes shqipe H, M 10:00-12:00 B 401 VILMA BELLO 100 80
    ALB 281 Folklor shqiptar H, M, P 08:00-09:00 B 401 BARDHOSH GACE 100 78
    ALB 320 Estetike H, M 12:00-14:00 B 301 ALTA ABDUL HALUCI 80 50
    ALB 336 Letersi shqipe III H, M 10:00-12:00 B 301 ETJONA HOXHA 80 66
    ALB 357 Histori e kritikes dhe historiografise letrare shqiptare R, E 08:00-10:00 B 301 EDLIRA CERKEZI 80 18
    ALB 365 Letersi boterore III R, E 10:00-12:00 B 301 MARIGLENA MEMINAJ 80 66
    ARK 156 Kultura Ilire e epokes bronx-hekur H, M 10:00-11:00 B 308 ALEKS TRUSHAJ 90 56
    ARK 157 Kultura qytetare Ilire H, M, P 11:00-12:00 B 308 ERMAL STAVRO SINA 90 56
    BIO 341 Biologji e pergjithshme H, M 09:30-11:00 C 102 ORESTA SULEJMAN SALIAJ 100 100
    CSH 130 Teknologji informacioni dhe komunikimi M, P 14:00-16:00 B 111 BESNIK MEHMETAJ 100 100
    CSH 130 Teknologji informacioni dhe komunikimi H, M 11:00-12:00 B 409 STAF INFO 01 100 100
    DRE 127 Histori e shtetit dhe se drejtes ne shqiperi R, E 08:00-09:30 B 305 JONIDA MEHMETAJ 80 80
    DRE 127 Histori e shtetit dhe se drejtes ne shqiperi H, M, P 11:00-12:00 B 305 ULVIN VEIZAJ 80 56
    DRE 131 E drejte civile 1 H, M, P 09:00-10:00 B 305 ERGYSA IKONOMI 80 58
    DRE 131 E drejte civile 1 R, E 09:30-11:00 B 305 JONADA ZYBERAJ 80 80
    DRE 141 E drejte kushtetuese H, M, P 08:00-09:00 B 305 KLAJDI MONE 80 52
    DRE 141 E drejte kushtetuese H, M, P 10:00-11:00 B 305 ARJANA LLANO 80 80
    DRE 212 E drejte penale 2 R, E 11:00-12:30 B 307 LORENC DANAJ 75 54
    DRE 212 E drejte penale 2 R, E 12:30-14:00 B 307 ERVIN BACAJ 75 75
    DRE 241 E drejte e punes H, M, P 08:00-09:00 B 307 VALBONA ALIKAJ 75 59
    DRE 241 E drejte e punes H, M, P 10:00-11:00 B 307 VALBONA ALIKAJ 75 75
    DRE 245 E drejte administrative R, E 09:30-11:00 B 307 ERIOLA HOXHA 75 66
    DRE 245 E drejte administrative R, E 08:00-09:30 B 307 LORETA ALUSHI 75 75
    DRE 261 Pronesi industriale dhe intelektuale R, E 14:00-15:30 B 307 ERGYSA IKONOMI 75 67
    DRE 262 Filozofia e se drejtes H, M, P 12:00-13:00 B 307 Migena Gramoz Shehu 75 75
    DRE 335 Kriminalistike S 08:00-10:00 B 308 ILIRJAN MANDRO 90 90
    DRE 375 Te drejtat e njeriut R, E 08:00-09:30 B 308 ERJON HITAJ 90 81
    DRE 375 Te drejtat e njeriut H, M, P 10:00-11:00 B 308 AULONA HAXHIRAJ 90 35
    DRE 385 E drejte nderkombetare publike R, E 09:30-11:00 B 308 ERVIS MOCKA 90 59
    DRE 385 E drejte nderkombetare publike R, E 11:00-12:30 B 308 ERVIS MOCKA 90 60
    EDU 135 Edukim Artistik R 13:00-15:00 B 402 DRINI SHEHU 80 50
    EDU 150 Edukat qytetare H, M, P 10:00-11:00 B 104 ELSAJED REXHAJ 130 50
    EDU 155 Letersi per femije H, R 09:00-10:00 B 109 RUDINA ALIMERKO 135 69
    EDU 225 Pedagogji H, M, E 10:00-11:00 B 110 PETRIT HYSEN TARAJ 75 8
    EDU 230 Psikologji zhvillimi H, M, P 11:00-12:00 B 109 ERJONA DERVISHALIAJ 135 57
    EDU 231 Metodologji e mesimdhenies H, M 08:00-10:00 B 108 PETRIT HYSEN TARAJ 100 59
    EDU 233 Psikologji edukimi H, M, P 09:00-10:00 B 108 ARANIT GJIPALI 100 46
    EDU 233 Psikologji edukimi H, M, P 11:00-12:00 B 108 LULZIM HAJNAJ 100 58
    EDU 235 Psikilogji loje H, M, P 12:00-13:00 B 109 IRENA ALIMERKO 135 11
    EDU 240 Edukim muzikor dhe didaktik M, P 08:00-09:00 B 402 QANI SHYQYRI BALLA 80 38
    EDU 260 Kerkim Shkencor H, M, P 12:00-13:00 B 105 ENTELA AVDULAJ 60 51
    EDU 265 Psikologji H, M, P 11:00-12:00 B 105 ILVA SHKELQIM LAMAJ 60 39
    EDU 335 Higjene H, M 13:00-15:00 C 500 Bledar Pepa 100 34
    EDU 360 Praktike Mesimore ne kopsht D 10:00-12:00 B 110 RUDINA ALIMERKO 75 36
    EDU 370 Praktika Mesimore D 10:00-12:00 B 111 PETRIT HYSEN TARAJ 100 52
    ENG 151 Gramatike e Gjuhes Angleze R, E 08:00-09:00 B 409 ZAMIRA ALIMEMA 100 93
    ENG 193 Fonologjie Gjuhes Angleze H, M, P 08:00-09:00 B 409 EVISA CELA 100 92
    ENG 260 Kulture Anglofone H, M, P 09:00-10:00 B 409 MARSELA HARIZAJ 100 86
    ENG 264 Stilistike per gjuhen angleze R, E 11:00-12:00 B 412 SILVANA KALEMI 90 80
    ENG 265 Histori e Gjuhes Angleze R, E 09:00-10:00 B 409 LEDINA MERKAJ 100 87
    ENG 282 Letersi Angleze H, M, P 12:00-13:00 B 409 ARMELA PANAJOTI 100 88
    ENG 341 Metodat e mesimdhenies ne gjuhen Angleze H, M, P 08:00-09:00 B 412 MARSELA HARIZAJ 90 67
    ENG 356 Gjuhesi e pergjithshme per gjuhen angleze R, E 08:00-09:30 B 412 BLEDAR TOSKA 90 66
    ENG 376 Teknika te perkthimit per gjuhen angleze H, M 10:00-11:00 B 409 ILDA NAMIK KANANI 100 67
    ENGH 131 Gjuhe e huaj per shkencat humane – niveli fillestar H, M 09:00-10:00 B 104 ANILA HIMA 130 48
    ENGH 131 Gjuhe e huaj per shkencat humane – niveli fillestar H, M 11:00-12:00 B 109 DORJANA KLOSI 135 92
    ENGH 131 Gjuhe e huaj per shkencat humane – niveli fillestar R, E 12:00-14:00 B 101 LAVDOSH MALAJ 100 59
    ENGH 131 Gjuhe e huaj per shkencat humane – niveli fillestar M, P 12:00-14:00 B 310 SILVANA KALEMI 45 1
    ENGH 132 Gjuhe e huaj per shkencat humane – aftesim ne ligjerim H, M 08:00-09:00 B 404 VENERANDA HAJRULLA 95 27
    ENGH 132 Gjuhe e huaj per shkencat humane – aftesim ne ligjerim H, M 08:00-09:00 B 301 STAF ENG 2 80 68
    FIZ 311 Njohuri ne Fizik H, M 12:00-13:00 C 403 ASTRIT DENAJ 60 53
    FRE 132 Gjuhe Frenge 2 R, E 11:00-13:00 B 103 VLADIMIR MURAT XHELILI 105 10
    GEO 150 Gjeomorfologji H, M 08:00-09:00 B 308 STAF HIST01 90 56
    GEO 151 Morfologjia e relievit M, E 08:00-10:00 B 308 STAF HIST01 90 57
    GEO 217 Gjeografi e popullsise H, M, P 12:00-13:00 B 308 Esmeralda Sabri Laci 90 57
    GEO 222 Gjeografi fizike e Shqiperise H, M 10:00-11:00 B 111 FATLINDA SHKURTI 100 56
    GEO 223 Gjeografi ekonomike e Shqiperise H, M 11:00-12:00 B 308 Esmeralda Sabri Laci 90 56
    GEO 325 Gjeografi turizmi H, M 09:00-10:00 B 108 FATLINDA SHKURTI 100 53
    GEO 326 Gjeografi mjedisi H 08:00-09:00 B 105 Esmeralda Sabri Laci 60 54
    HIS 140 Praktike ne terren D 08:00-10:00 B 308 ALEKS TRUSHAJ 90 1
    HIS 222 Histori e re e Shqiperise H, M, P 09:00-10:00 B 402 ELSAJED REXHAJ 80 59
    HIS 245 Histori Ballkani R, M, E 08:00-09:00 B 109 ENKELEJDA MARKO BILLA 135 57
    HIS 368 Histori moderne H, M, P 11:00-12:00 B 104 ENKELEJDA MARKO BILLA 130 54
    HUM 250 Histori kombetare e didaktike H, M, P 10:00-11:00 B 108 ENKELEJDA MARKO BILLA 100 30
    ITA 132 Gjuhe italiane 2 R, E 11:00-12:00 B 409 FROSINA LONDO 100 100
    ITA 151 Gramatike e Gjuhes italiane H, M, P 08:00-09:00 B 103 ENTELA MUSTAFARAJ 105 10
    ITA 193 Fonologjie Gjuhes Italiane H, M, P 10:00-11:00 B 103 MERI GJOLEKA 105 10
    ITA 241 Semantike e Gjuhes Italiane H, M, P 11:00-12:00 B 101 ENTELA MUSTAFARAJ 100 20
    ITA 260 Kulture dhe Qyteterim Italian R, E 11:00-13:00 B 101 ANGELA MOTTOLA 100 19
    ITA 265 Histori e Italise R, E 08:00-09:00 B 103 ANGELA MOTTOLA 105 20
    ITA 282 Letersi Italiane H, M, P 08:00-09:00 B 101 BUKUROSHE ISUFAJ 100 20
    ITA 341 Metodat e Mesimdhenies ne Gjuhen Italiane R, E 08:00-10:00 B 101 ELIONA NAQO 100 19
    ITA 356 Gjuhesi e pergjithshme per gjuhen Italiane H, M, P 12:00-13:00 B 103 MERI GJOLEKA 105 19
    ITA 376 Teknika te Perkthimit per Gjuhen Italiane R, E 10:00-11:00 B 408 GENCI ZAKA 80 21
    KIM 311 Njohuri ne Kimi H, M 08:00-09:30 C 403 PETRIT KOTORI 60 56
    PS 115 Handikapi mendor. edukimi dhe mesimdhenia H, M, P 10:00-11:00 B 110 ENTELA AVDULAJ 75 22
    PS 116 Probleme te shikimit . edukimi dhe mesimdhenia H, M, P 11:00-12:00 B 110 GENTIANA LEPURI 75 21
    PS 118 Tipet e handikapit H, M, P 08:00-09:00 B 104 ARBANA ZHAPAJ 130 71
    PS 323 Mardheniet prinder profesioniste H, M 08:00-09:30 B 111 ARBANA ZHAPAJ 100 42
    PS 349 Praktika Mesimore D 10:00-12:00 B 112 ARBANA ZHAPAJ 45 42
    SPA 131 Spanjisht niveli pare H, M, P 13:00-14:00 B 103 ANA CANO 105 105
  • Kodi Lenda Dita Ora Salla Pedagogu Kapaciteti Te Regjistruar
    BIO 160 Botanike e pergjithshme R, E 12:30-14:00 C 102 ORESTA SULEJMAN SALIAJ 100 67
    BIO 161 Zoologji intervertebrore R, E 11:00-12:30 C 102 DENADA KASEMI 100 67
    BIO 210 Biologji Detare R 11:00-14:00 C 411 SAJMIR BEQIRAJ 56 10
    BIO 260 Sistematike e bimeve R, E 08:00-09:30 C 105 AURORA RIDVAN BAKAJ 76 58
    BIO 261 Zoologji vertebrore H, M 08:00-09:30 C 411 HAJDAR KICAJ 56 56
    BIO 264 Mikrobiologji R, M 11:00-12:30 C 105 AURORA RIDVAN BAKAJ 76 57
    BIO 271 Fitogjeografi R, E 09:30-11:00 C 105 Bledar Pepa 76 56
    BIO 312 Gjenetike H, M 11:00-12:30 C 407 Blerta Laze 63 49
    BIO 320 Ihtiologji H, M 08:00-10:00 C 411 HAJDAR KICAJ 56 3
    BIO 367 Bioteknologji E, P 09:30-11:00 C 411 Blerta Laze 56 44
    BIO 370 Hidrobiologji R 11:00-14:00 C 411 SAJMIR BEQIRAJ 56 49
    BIO 378 Etologji H, M 10:00-11:00 C 401 INA NASTO 56 43
    CS 131 Hyrje ne programim H, M, P 11:00-12:00 C 101 RONEDA MUCO 100 67
    CS 160 Sistemet Elektronike dhe rrjetat logjike H, M 11:00-12:00 C 102 EVA CIPI 100 79
    CS 160 Sistemet Elektronike dhe rrjetat logjike H, P 15:00-16:00 C 101 Alba Qirjako 100 60
    CS 232 Programim ne JAVA H, M 13:00-14:00 C 102 ELJONA PROKO 100 62
    CS 234 Programim ne JAVA dhe Nderfaqe Perdoruesi H, M 13:00-14:30 C 102 ELJONA PROKO 100 22
    CS 247 Hyrje ne Rrjetat Kompjuterike H, M 08:00-09:30 C 102 ALMA BREGAJ 100 61
    CS 250 Sisteme Operative R, E 15:30-17:00 C 100 Jonada Xhemil Shalca 150 83
    CS 261 Projektimi dhe Analiza e Algoritmave R, E 08:00-09:30 C 106 RONEDA MUCO 73 62
    CS 302 Kriptografi R, E 10:00-11:30 C 302 BESNIK MEHMETAJ 60 21
    CS 335 Projektimi i Nderfaqeve ne VB.net M, P 14:00-15:30 C 302 ALMA BREGAJ 60 18
    CS 344 Sisteme te Menaxhimit te Informacionit R, E 08:00-09:30 C 301 FJORALBA LLAZAR SOTA 65 17
    CS 346 Siguria e Sistemeve Kompjuterike M, P 08:00-09:30 C 402 BESNIK MEHMETAJ 60 14
    CS 348 Arkitekture Kompjuteri R, E 14:00-15:30 C 101 FJORALBA LLAZAR SOTA 100 38
    CS 349 Kompilatoret P 13:00-15:00 C 402 Qani muka 60 9
    CS 351 Aplikacione WEB H, P 13:00-14:30 C 303 DEZDEMONA RESUL GJYLAPI 60 14
    CS-E 130 Teknologji Informacioni dhe Komunikimi H, M 12:00-13:00 C 404 RONEDA MUCO 51 18
    CST 130 Teknologji informacioni dhe komunikimi H, M 10:00-11:00 C 101 FJORALBA LLAZAR SOTA 100 81
    DET 121 Hartografi Lundrimore R, E 08:00-09:30 C 204 AGRON DUKA 52 17
    DET 221 Drejtim Anije H, M 09:30-11:00 C 204 GJERGJI ARIF TOSKAJ 52 13
    DET 222 Operacionet e Emergjences ne Anije H, M 08:00-09:30 C 204 SUARD ALIZOTI 52 12
    DET 321 Menaxhim Anije H, M 08:00-09:30 C 205 AGRON DUKA 50 15
    DET 322 E drejta detare H, M 09:30-11:00 C 205 ERMAL XHELILAJ 50 15
    DET 325 Praktike Lundrimore S 08:00-13:00 C 205 SUARD ALIZOTI 50 19
    ECN 170 Mikroekonomi R, E 09:30-11:00 A 301 FJONA ZENELI 100 96
    ECN 170 Mikroekonomi R, E 09:30-11:00 A 407 PRANVERA RESULAJ 90 84
    ECN 170 Mikroekonomi R, E 09:30-11:00 A 401 EMI MALAJ 80 42
    ECN 170 Mikroekonomi R, E 11:00-12:30 A 403 LORENA ALIKAJ 80 80
    ECN 170 Mikroekonomi R, E 09:30-11:00 A 402 Rezart Hoxhaj 80 28
    ECN 170 Mikroekonomi H, M, P 09:00-10:00 A 408 MATILDA VELIU 90 53
    ECN 170 Mikroekonomi R, E 09:30-11:00 A 206 KLAUDJA GUGA 70 70
    ECN 170 Mikroekonomi H, M, P 09:00-10:00 A 406 EDLIRA ALIAJ 60 5
    ECN 270 Makroekonomi H, M, P 10:00-11:00 A 104 MATILDA VELIU 60 43
    ECN 270 Makroekonomi R, E 11:00-12:30 A 104 KLAUDJA GUGA 60 37
    ECN 281 Bazat ne ekonomiks H, M, P 10:00-11:00 C 106 EDLIRA ALIAJ 73 51
    ECN 370 Ekonometri R, E 08:00-09:30 A 404 FJONA ZENELI 70 62
    ECN 370 Ekonometri H, M, P 11:00-12:00 A 407 FLORIAN MITI 90 51
    ECN 370 Ekonometri H, M, P 12:00-13:00 A 407 FLORIAN MITI 90 58
    EE 231 Elektronike Industriale H, M 10:00-12:00 C 301 ALKETA HASANAJ 65 32
    EE 232 Elektroteknike 2 R, E 09:30-11:00 C 301 ALKETA HASANAJ 65 30
    EE 240 Sisteme dhe Sinjale R, E 11:00-12:30 C 101 MIRANDA HALILI 100 60
    EE 246 Bazat e Sistemeve te Kontrollit R, E 12:30-14:00 C 306 EDUART SERDARI 60 28
    EE 337 Matje Elektrike R, E 11:00-12:30 C 106 ANILA TELO ISMAILAJ (HOXHA) 73 40
    EE 348 Bazat e Automatikes 2 H, M 12:30-14:00 C 106 EDUART SERDARI 73 43
    EE 350 Automatet logjike te proramueshem R, E 09:30-11:00 C 106 ANILA TELO ISMAILAJ (HOXHA) 73 40
    EE 370 Teknika e Sigurimit H, M 09:00-10:00 C 106 MIRANDA HALILI 73 38
    EGR 120 Grafike Inxhinierike R, E 09:30-11:00 C 402 ORIANA HALLA 60 47
    EGR 240 Elektronika Analoge P 10:00-13:00 C 301 ORIANA HALLA 65 34
    ENG-E 132 Anglisht 2 H, M 10:00-11:00 C 100 LEDINA MERKAJ 150 81
    ENG-E 133 Anglishte Detare 1 H, M 10:00-11:30 C 100 LEDINA MERKAJ 150 18
    ENGT 131 Anglisht 1 H, M 13:00-14:30 C 100 EVISA CELA 150 89
    ENGT 132 Anglisht 2 H, M, P 15:00-16:00 C 202 ERIDA PRIFTI 58 58
    FIN 210 Kontabilitet financiar R, E 11:00-12:30 A 207 FILLORETA MADANI 80 58
    FIN 210 Kontabilitet financiar H, M, P 09:00-10:00 A 103 VALBONA GJINI 80 39
    FIN 210 Kontabilitet financiar H, M, P 09:00-10:00 A 402 MIRANDA HAXHIU 80 36
    FIN 215 Institucionet financiare H, M, P 08:00-09:00 A 206 BRIKENA SULEJMANI 70 88
    FIN 215 Institucionet financiare H, M, P 09:00-10:00 A 207 ERALD PELARI 80 75
    FIN 220 Financa 2 R, E 09:30-11:00 A 207 FILLORETA MADANI 80 92
    FIN 220 Financa 2 R, E 12:30-14:00 A 407 OLTIANA MUHARREMI 90 66
    FIN 220 Financa 2 H, M, P 10:00-11:00 A 403 YLLDEZE SOKOLI 80 12
    FIN 313 Kontabilitet i aplikuar R, E 09:30-11:00 A 103 Blerina Petrit Dervishaj 80 85
    FIN 317 Vendimet financiare te korporatave R, E 11:00-12:30 A 407 OLTIANA MUHARREMI 90 71
    FIN 317 Vendimet financiare te korporatave H, M, P 09:00-10:00 A 405 LORENA TARAJ 80 78
    FIZ 152 Fizike 2 R, E 11:00-12:30 C 100 ASTRIT DENAJ 150 68
    FIZ 152 Fizike 2 H, M, P 13:00-14:00 C 101 VELEDIN CAKO 100 75
    FIZ 152 Fizike 2 R, E 08:00-09:30 C 100 VALBONA TAHIRI 150 92
    FIZ 270 Valet R, E 09:00-10:00 C 403 EMILI CACI 60 1
    FIZ 371 Fizike Moderne 2 R, E 08:00-09:30 C 305 VALBONA TAHIRI 62 5
    FIZ-E 152 Fizike 2 H, M, P 09:00-10:00 C 100 SILVANA MICO 150 100
    KIM 144 Kimi inorganike R, E 11:00-13:00 C 103 MARINELA MUCO 20 14
    KIM 348 Kimi Mjedisi E 08:00-11:00 C 103 Pranvera Mersin Lazo 20 8
    KIM 349 Statistike ne Kimi Analitike E 11:00-13:00 C 103 Pranvera Mersin Lazo 20 8
    KIM 355 Analize Organike P 08:00-10:00 C 103 Elda Marku 20 8
    KIM 361 Kima dhe Teknologjia Ushqimore R, M 10:00-11:30 C 103 SONILA KANE 20 9
    MAT 155 Kalkulus 2 R, E 12:30-14:00 C 100 MIFTAR RAMOSACO 150 21
    MAT 155 Kalkulus 2 R, E 12:30-14:00 C 101 NDRICIM SADIKAJ 100 100
    MAT 155 Kalkulus 2 H, M, P 12:00-13:00 C 101 ANILA DUKA 100 99
    MAT 175 Algjeber lineare H, M, P 12:00-13:00 C 102 Borana Loshi 100 50
    MAT 175 Algjeber lineare H, M, P 12:00-13:00 C 100 ELDA YZEIR LAMCE 150 88
    MAT 251 Analize reale 2 R, E 11:00-12:30 C 404 ELDA YZEIR LAMCE 51 24
    MAT 270 Algjeber abstrakte 1 H, M, P 10:00-11:00 C 407 Morena Durmish Breshanaj 63 18
    MAT 285 Ekuacione diferenciale 1 R, E 09:30-11:00 C 100 Leonard Seitaj 150 92
    MAT 290 Topologji H, M, P 09:00-10:00 C 407 ARBEN BAUSHI 63 22
    MAT 330 Analize komplekse R, E 08:00-09:30 C 404 ANILA DUKA 51 11
    MAT 361 Analize numerike H, M 09:30-11:00 C 202 ARJOLA MAKSIM SINANI 58 15
    MAT 371 Algjeber abstrakte 3 H, M 08:00-09:30 C 202 ORGEST ISMET ZAKA 58 10
    MAT-E 155 Analize Matematike 2 H, M, P 08:00-09:00 C 100 Borana Loshi 150 98
    MEK 108 Vizatim Inxhinierik CAD R, E, P 10:00-11:00 C 102 Harilla Savo Rexho 100 80
    MEK 122 Mekanik Inxhinierike H, M, P 11:00-12:00 C 100 LULJETA GUSHA 150 82
    MEK 250 Bazat e Inxhinierise Termike H, M, P 09:00-10:00 C 105 PELLUMB CACAJ 76 69
    MEK 251 Termodinamika e Aplikuar H, M 12:00-13:00 C 301 PELLUMB CACAJ 65 29
    MEK 261 Mekanike e Materialeve P 13:00-15:00 C 106 MIRA SHEHU 73 69
    MEK 372 Teknologjia e Materiale R, E 09:30-11:00 C 202 LULJETA GUSHA 58 31
    MEK 386 Projektimi i Sistemeve Mekanike H, M 08:00-09:00 C 203 DJANA BAZINI 60 33
    MEK 388 Aplikime Kompjuterike ne inxhinierine Mekanike R, E 08:00-09:30 C 202 DJANA BAZINI 58 33
    NAV 210 Hidrostatika dhe Stabiliteti i Anijes R, E 08:00-09:00 C 203 KRISTOFOR LAPA 60 16
    NAV 223 Teori Anije R, E 09:30-11:00 C 204 BLENARD XHAFERAJ 52 13
    NAV 330 Sistemet Energjitike Detare R, E 09:00-10:00 C 203 Harilla Savo Rexho 60 8
    NAV 335 Impiantet e levizjes se Anijes H, M 13:00-14:00 C 203 Harilla Savo Rexho 60 8
    NAV 350 Sistemet dhe Mekanizmat ne Anije R, E 10:00-11:00 C 203 DJANA BAZINI 60 8
    NAV 370 Projektim Anije P, R 08:00-09:00 C 407 BLENARD XHAFERAJ 63 8
  • Kodi Lenda Dita Ora Salla Pedagogu Kapaciteti Te regjistruar
    BIO 222 Biokimia R, E 08:00-09:00 C 101 HAJDAR KICAJ 100 100
    BIO 222 Biokimia R, E 08:00-09:00 C 102 INA NASTO 100 76
    BIO 222 Biokimia H, M 12:00-13:00 C 105 INA NASTO 76 57
    CSI 130 Teknologji informacioni dhe komunikimi H 16:00-18:00 B 409 STAF INFIERMERI 01 100 81
    CSI 130 Teknologji informacioni dhe komunikimi M 16:00-18:00 B 409 STAF INFIERMERI 01 100 100
    CSI 130 Teknologji informacioni dhe komunikimi P 14:00-16:00 B 409 STAF INFIERMERI 01 100 100
    ENGI 131 Anglisht H, M 18:00-19:00 B 409 KOZETA HYSO 100 100
    GERI 131 Gjermanisht R, E 16:00-17:00 B 104 Arlinda Velaj 130 19
    INF 131 Anatomi humane II H, M, P 09:00-10:00 B 205 AFERDITA NIKAJ 90 94
    INF 131 Anatomi humane II H, M, P 10:00-11:00 B 204 AFERDITA NIKAJ 90 70
    INF 131 Anatomi humane II H, M, P 08:00-09:00 B 206 Adela Haxhiraj 90 63
    INF 150 Fiziologji H, M, P 10:00-11:00 B 205 MAJLINDA ZAHAJ 90 93
    INF 150 Fiziologji R, E 09:30-11:00 B 205 ELA PETO 90 69
    INF 150 Fiziologji R, E 08:00-09:30 B 205 ELA PETO 90 66
    INF 160 Principet baze te infermierise H, M, P 08:00-09:00 B 205 EMIRJONA KICAJ 90 95
    INF 160 Principet baze te infermierise H, M, P 09:00-10:00 B 206 EMIRJONA KICAJ 90 65
    INF 160 Principet baze te infermierise H, M, P 08:00-09:00 B 204 DENADA VLADIMIR SELFO 90 66
    INF 170 Zhvillimi pedriatik, human e social R, E 08:00-09:30 B 206 ERILDA RUCI 90 94
    INF 170 Zhvillimi pedriatik, human e social H, M, P 10:00-11:00 B 206 EVIS ALLUSHI 90 65
    INF 170 Zhvillimi pedriatik, human e social H, M, P 09:00-10:00 B 204 Adela Haxhiraj 90 65
    INF 250 Semundje infektive R, E 12:30-14:00 B 206 ERILDA RUCI 90 91
    INF 250 Semundje infektive R, E 11:00-12:30 B 206 ERILDA RUCI 90 76
    INF 260 Shendeti publik dhe mjedisor R, E 11:00-12:30 B 204 BRUNILDA SUBASHI 90 91
    INF 260 Shendeti publik dhe mjedisor H, P 12:00-14:00 B 206 Qamil Dika 90 71
    INF 270 Gjinekologji dhe shendet riprodhues R, E 08:00-09:30 B 204 SAEMIRA DURMISHI 90 64
    INF 273 Dietologji dhe dietoterapi R, E 09:30-11:00 S 107 YLLKA STRAMARKO 40 19
    INF 273 Dietologji dhe dietoterapi R, E 14:00-15:30 S 107 FATJONA KAMBERI 40 39
    INF 275 Traumatologji R, E 12:30-14:00 S 107 ROZETA LUCI 40 40
    INF 276 Dermatologji H, M, P 14:00-15:00 S 107 GLODIANA SINANAJ 40 39
    INF 280 Kujdesi infermieror per nenen dhe femijen H, M, P 13:00-14:00 S 107 RUDINA CERCIZI 40 37
    INF 290 Kujdesi gjate zhvillimit intrauterin R, E 14:00-15:30 B 204 DIANA XHUBERI 90 55
    INF 300 Praktika profesionale R, E 08:00-12:00 S 102 EVIS ALLUSHI 60 60
    INF 300 Praktika profesionale R, E 08:00-12:00 S 103 JULIANA JOSIF XHINDOLI 60 59
    INF 300 Praktika profesionale R, E 08:00-12:00 S 104 SONILA NIKA 60 48
    INF 300 Praktika profesionale R, E 08:00-12:00 S 105 EMIRJONA KICAJ 40 34
    INF 300 Praktika profesionale R, E 08:00-12:00 S 106 RUDINA CERCIZI 40 38
    INF 330 Infermieri speciale per adultin H, M, P 11:00-12:00 B 204 EVIS ALLUSHI 90 92
    INF 330 Infermieri speciale per adultin H, M, P 11:00-12:00 B 205 SONILA NIKA 90 75
    INF 330 Infermieri speciale per adultin H, M, P 11:00-12:00 B 206 JULIANA JOSIF XHINDOLI 90 77
    INF 350 Semundje te brendeshme II H, M, P 12:00-13:00 B 205 AFERDITA NIKAJ 90 73
    INF 350 Semundje te brendeshme II H, M, P 12:00-13:00 B 204 FEJZI ALUSHI 90 92
    INF 350 Semundje te brendeshme II H, M, P 13:00-14:00 B 204 FEJZI ALUSHI 90 83
    KIM 223 Kimi per Infermierine H, M 13:00-14:00 C 105 FLORA QARRI 76 60
    KIM 223 Kimi per Infermierine R, E 09:00-10:00 C 101 PETRIT KOTORI 100 63
    KIM 223 Kimi per Infermierine R, E 09:00-10:00 C 102 MARINELA MUCO 100 117