Administrata

  • DREJTORIA E KOMUNIKIMIT DHE BURIMEVE NJERËZORE
    •   DREJTOREloina Tozaj
      email: eloina.tozaj@univlora.edu.al
    •    SEKTORI I BURIMEVE NJERËZORE DHE PROTOKOLL-ARKIVËS
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Erdeta BreshanajSPECIALIST ARKIVE
      Mirjeta HoxhajSPECIALIST PROTOKOLLI
      Harikla Beduli
      email: harikla.beduli@univlora.edu.al

      SPECIALIST PERSONELI DHE KORDINATOR I BORDIT TË ADMINISTRIMIT, ASAMBLESЁ SЁ PERSONELIT AKADEMIK DHE KOMISIONEVE TË PЁRHERSHME
      Gentjana Belulaj
      email: gentjana.belulaj@univlora.edu.al

    •   SEKTORI I KOMUNIKIMIT DHE MARRËDHËNIEVE ME PUBLIKUN
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Deliana Proj
      email: deliana.proj@univlora.edu.al
    • SPECIALIST/ASISTENT I REKTORIT
    • Englantina Imeraj
    • email: egla.imeraj@univlora.edu.al
      • SPECIALIST I INFORMACIONIT
        Xhoana Nasufi
        email: xhoana.nasufi@univlora.edu.alSPECIALIST (PËRKTHYES, KURATOR WEB-I DHE KOORDINUES I AKTIVITETEVE)
        Ajola Çobani
        email: ajola.cobani@univlora.edu.al
      •   SEKTORI I IT
        PËRGJEGJËS SEKTORI
        Altin Mahilaj
        email: altin.mahilaj@univlora.edu.alSPECIALIST IT NE FAKULTETE
        Ana Taushani (Fakulteti i Shkencave Teknike)
        email: ana.taushani@univlora.edu.alAulona Mustafaraj (Fakulteti i Ekonomisë)
        email: aulona.mustafaraj@univlora.edu.alIsmail Bitraj ( Fakulteti i Shkencave Humane, Fakulteti i Shëndetit Publik)
        email: ismail.bitraj@univlora.edu.al
  • SEKTORI JURIDIK
    •  PËRGJEGJËS SEKTORI
      Fabiola Pashaj
      email: fabiola.pashaj@univlora.edu.alSPECIALIST JURIST
      Julita Shabani
      email: julita.shabani@univlora.edu.alSPECIALIST JURIST
    • Keida Zahaj
    • email: keida.zahaj@univlora.edu.al
  • SEKTORI I AUDITIMIT TË BRENDSHËM
    •  PËRGJEGJËS SEKTORI
      Marjanthi Rrapaj
      email: marjanthi.rrapaj@univlora.edu.alSPECIALIST JURIST
      Ermonela Spahiu
      email: ermonela.spahiu@univlora.edu.alSPECIALIST EKONOMIST
      Dorina Ilnica
      email: dorina.ilnica@univlora.edu.al
  • QENDRA STUDIMORE NDËRDISIPLINORE E ZHVILLIMIT RAJONAL
    • DREJTUESI I QENDRËS
      Dr. Eva Cipi
      email: eva.cipi@univlora.edu.alSPECIALIST
      Arbana Shabani
      email: arbana.shabani@univlora.edu.al
  • DREJTORIA E EDUKIMIT PËR CIKLIN E I & II
    •   DREJTORAlberta Breshanaj
      email: alberta.breshanaj@univlora.edu.al
    •    SEKTORI I KURRIKULAVE DHE SHËRBIMIT NDAJ STUDENTËVE
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Anisa Bozhani
      email: anisa.bozhani@univlora.edu.alSPECIALIST I RREGJISTRIMEVE DHE STATISTIKAVE
      Besmira Serjani
      email: besmira.serjani@univlora.edu.alSPECIALIST PËR SHËRBIM NDAJ STUDENTËVE NË FAKULTETETIN E SHKENCAVE TEKNIKE
      Ada Kozdine
      email: ada.kozdine@univlora.edu.al

      SPECIALIST PËR SHËRBIM NDAJ STUDENTËVE NË FAKULTETETIN E E SHËNDETIT PUBLIK
      Estela Çobo
      email: estela.cobo@univlora.edu.al

      SPECIALIST PËR SHËRBIM NDAJ STUDENTËVE NË FAKULTETETIN E SHKENCAVE HUMANE
      Jonida Mici
      email: jonida.mici@univlora.edu.al

      SPECIALIST PËR SHËRBIM NDAJ STUDENTËVE NË FAKULTETETIN E EKONOMISË
      Miranda Mitro
      email: miranda.mitro@univlora.edu.al

    •   SEKTORI I KESHILLIMIT TË KARRIERËS, ALUMNI DHE AKTIVITETEVE KULTURORE-SPORTIVE
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Junilda Liçaj
      email: junilda.licaj@univlora.edu.alSPECIALIST I KËSHILLIMIT TE KARRIERËS DHE ALUMNI
      Sonila Bështika
      email: sonila.beshtika@univlora.edu.alSPECIALIST I ORGANIZIMIT TE AKTIVITETEVE KULTURORE-SPORTIVE
      Vasil Ruci
      email: vasil.ruci@univlora.edu.al
    •   SEKTORI I BIBLIOTEKËS SHKENCORE
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Albert Habazaj
      email: albert.habazaj@univlora.edu.alSPECIALIST BIBLIOTEKE NË GODINËN A
      Elton Brakaj
      email: elton.brakaj@univlora.edu.alSPECIALIST BIBLIOTEKE NË GODINËN B
      Gentjan Zejno
      email: gentjan.zejno@univlora.edu.alSPECIALIST BIBLIOTEKE NË GODINËN C
      Ermira Sharra
      email: ermira.sharra@univlora.edu.al
  • DREJTORIA E SIGURIMIT TË BRENDSHËM TË CILËSISË DHE PROJEKTEVE
    •  DREJTOR
      Rezarta Sinanaliaj
      email: rezarta.sinanaliaj@univlora.edu.al
    •  NJESIA E SIGURIMIT TË BRENDSHËM TË CILËSISË DHE VLERËSIMIT INSTITUCIONAL
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Irena Toshkallari
      email: irena.toshkallari@univlora.edu.alSPECIALIST PËR RAPORTIMIN ME ASCAL
      Darren Koleka
      email: darren.koleka@univlora.edu.alSPECIALIST I MARKETINGUT
      Gjergj Iliadhi
      email: gjergj.iliadhi@univlora.edu.al
    •  SEKTORI I PROJEKTEVE DHE MARRËDHËNIEVE ME JASHTË
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Edlira Lati
      email: edlira.lati@univlora.edu.alSPECIALIST PËR MARRËDHËNIET ME JASHTË
      Ina Binaj
      email: ina.binaj@univlora.edu.alSPECIALIST PËR PROJEKTET
      Aulona Hysenaj
      email: aulona.hysenaj@univlora.edu.al
    •  SEKTORI I KËRKIMIT SHKENCOR DHE PROMOVIMIT AKADEMIK
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Ledja Çelaj
      email: ledja.celaj@univlora.edu.alSPECIALIST PËR PROMOVIMIN (KARRIERËN) AKADEMIK DHE CIKLIN E 3-TË TË STUDIMEVE
      Ina Çobani
      email: ina.cobani@univlora.edu.alSPECIALIST I KËRKIMIT SHKENCOR DHE PUBLIKIMEVE
      Roksana Helena Nowak
      email: roksana.nowak@univlora.edu.al
  • DREJTORIA E SHËRBIMEVE MBËSHTETËSE
    •  DREJTOR
      Avjola Çako
      email: avjola.cako@univlora.edu.al
    •  SEKTORI I FINANCËS DHE REALIZIMIT TË BUXHETIT
      PËRGJEGJËS SEKTORIEntela Islamaj
      email: entela.islamaj@univlora.edu.alSPECIALIST FINANCE
      Ingrid Karalli
      email: ingrid.karalli@univlora.edu.al
      Leonora Laskaemail: leonora.laska@univlora.edu.al
      Doklejda Kenella
      email: doklejda.kenella@univlora.edu.al
    •  SEKTORI I PROKURIMEVE
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Olta Gjishti
      email: olta.gjishti@univlora.edu.alSPECIALIST
      Edi Naqo
      email: edi.naqo@univlora.edu.alFjorela Llupo
      email: fjorela.llupo@univlora.edu.al
    •  SEKTORI I SHËRBIMEVE
      PËRGJEGJËS SEKTORI
      Yllka Arapi
      email: yllka.arapi@univlora.edu.alSPECIALIST SHËRBIMESH
      Egli Ramaj
      email: egli.ramaj@univlora.edu.alLaureta Bejkosala
      email: laureta.bejkosala@univlora.edu.al