Stafi i Fakultetit








 

Stafi i Fakultetit të Ekonomisë

Departamenti i Biznesit

Nr. Pedagogu Adresa zyrtare
1 Evelina Bazini evelina.bazini@univlora.edu.al
2 Xhiliola Agaraj xhiliola.agaraj@univlora.edu.al
3 Shkòlqim B. Sinanaj sh.sinanaj@univlora.edu.al
4 Amali Çipi amali.cipi@univlora.edu.al
5 Enida Pulaj enida.pulaj@univlora.edu.al
6 Doriana Feimi doriana.feimi@univlora.edu.al
7 Elenica Pjero elenica.pjero@univlora.edu.al
8 Fioralba Vela fioralba.vela@univlora.edu.al
9 Rezarta Brokaj rezarta.brokaj@univlora.edu.al
10 Ermelinda Kordha ermelinda.tolica@univlora.edu.al
11 Ilirjan Lipi ilirjan.lipi@univlora.edu.al
12 Alba Papallazo alba.papallazo@univlora.edu.al
13 Aurela Rama aurela.rama@univlora.edu.al
14 Gladiola Jazaj gladiola.jazaj@univlora.edu.al
15 Rezarta Hasanaj rezarta.hasanaj@univlora.edu.al
16 Arben Hysi
17 Zamira Sinaj
18 Desarda Nazaj

Departamenti i Ekonomiksit

Nr. Pedagogu Adresa zyrtare
1 Albert Qarri
2 Klaudia Guga (Xhafa) klaudja.guga@univlora.edu.al
3 Fjona Zeneli fjona.zeneli@univlora.edu.al
4 Matilda Veliu (Levani) matilda.veliu@univlora.edu.al
5 Florian Miti Florian.miti@univlora.edu.al
6 Edmira Cakrani edmira.cakrani@univlora.edu.al
7 Lorena Alikaj lorena.alikaj@univlora.edu.al
8 Ilira Pulaj ilira.pulaj@univlora.edu.al
9 Edlira Mezani
10 Emi Malaj

Departamenti i Financòs

Nr. Pedagogu Adresa zyrtare
1 Filloreta Madani filloreta.madani@univlora.edu.al
2 Oltiana Muharemi oltjana.muharremi@univlora.edu.al
3 Erlad Pelari erald.pelari@univlora.edu.al
4 Grigor Dede grigor.dede@univlora.edu.al
5 Miranda Haxhiu miranda.haxhiu@univlora.edu.al
6 Valbona Gjini valbona.gjini@univlora.edu.al
7 Arjan Gjika arjan.gjikaj@univlora.edu.al
8 Ylldeze Sokoli ylldes.sokoli@univlora.edu.al
9 Luciana Koprencka luciana.koprencka@univlora.edu.al
10 Lorena Çakòrri lorena.cakerri@univlora.edu.al
11 Migena Petanaj migena.petanaj@univlora.edu.al
12 Brikena Sulejmani
13 Almida Kafia
14 Blerina Dervishaj

Sekretaria

Nr. Emer Mbiemòr Adresa zyrtare
1 Anila Meli anila.meli@univlora.edu.al
2 Inilda Peto inilda.peto@univlora.edu.al
3 Enejda Ismailaj enejda.ismailaj@univlora.edu.al
4 Anila Canaj anila.canaj@univlora.edu.al