[:sq]Laborant[:en]Laboratory[:]

[:sq]Indrit Dautaj

Departamenti i Shkencave Kompjuterike

email: indrit@univlora.edu.al

 

Fatjon Musli

Departamenti i Fizikës

email: fatjon.musli@univlora.edu.al

 

Matilda Zeqo

Departamenti i Biologjisë

email: matilda.zeqo@univlora.edu.al

 

Jolanda Shanaj

Departamenti i Shkencave Detare

email: jolanda.shanaj@univlora.edu.al

 

Eni Meli

Qendra Kërkimore Shkencore

email: eni.meli@univlora.edu.al[:en]Fiodor Ziu

Department of Computer Science

email: fiodor.ziu@univlora.edu.al

 

Fatjon Musli

Department of Physics

email: fatjon.musli@univlora.edu.al

 

Matilda Zeqo

Department of Biology

email: matilda.zeqo@univlora.edu.al

 

Jolanda Shanaj

Department of Marine Science

email: jolanda.shanaj@univlora.edu.al

 

Eni Meli

Scientific Research Center

email: eni.meli@univlora.edu.al[:]