Stafi Akademik – Departamenti i Drejtësisë








 

PhD Përgjegjës Departamenti Erjon Hitaj erjon.hitaj@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Aleks Prifti aleks.prifti@univlora.edu.al
MSc. Pedagog Efektiv Aljona Hidri (Laska) aljona.laska@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Arjana Llano arjana.llano@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Aulona Haxhiraj aulona.haxhiraj@univlora.edu.al
MSC. Pedagog Efektiv Belinda Halilaj belinda.halilaj@univlora.edu.al
MSc. Pedagog Efektiv Besiana Muka (Petanaj) besjana.muka@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Ergysa Ikonomi ergysa.ikonomi@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Eriola Hoxha (Cakrani) eriola.hoxha@univlora.edu.al
MSc. Pedagog Efektiv Ertil Meçaj ertil.mecaj@univlora.edu.al
MSc. Pedagog Efektiv Ervin Bacaj ervin.bacaj@univlora.edu.al
PhD Pedagog Efektiv Ilir Kanaj ilir.kanaj@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Jonada Zyberaj jonada.zyberaj@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv/ Këshilltare e Departamentit për studentët Jonida Mehmetaj jonida.mehmetaj@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Klajdi Mone klajdi.mone@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Lorenc Danaj lorenc.danaj@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Loreta Alushi (Tozaj) loreta.alushi@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Nikolin Hasani nikolin.hasani@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Oljana Hoxha oljana.hoxhaj@univlora.edu.al
PhD Pedagog Efektiv Sokol Bana sokol.bana@univlora.edu.al
Dr. Pedagog Efektiv Stela Meçaj stela.mecaj@univlora.edu.al
MSc. Pedagog Efektiv Ulvin Veizaj ulvin.veizaj@univlora.edu.al
Prof. Dr. Pedagog i Ftuar Ilirjan Mandro ilirmandro@yahoo.com
Dr. Pedagog me kohë të pjesshme Ervis Moçka ervis.mocka@univlora.edu.al
Magj. Pedagog me kohë të pjesshme Sokol Ngresi sokol_ngresi@hotmail.com
Dr. Pedagog me kohë të pjesshme Myzafer Elezi myzafer.elezi@univlora.edu.al