02
SHK
2016

Orari i provimeve Vjeshtë 2015 – Bachelor dhe Master

Data Kodi i modulit Emri i lëndës Emri i pedagogut Klasat e provimit
8.02.2016  
8.00-10.00 INF 140 (infermieri 8.00-9.00) Histologji Ela Peto B 204, B 205, B 206
10.00-12.00 INF 140 (infermieri 9.00-10.00) Histologji Ela Peto B 204, B 205, B 206
12.00-14.00 INF 320 (infermieri) Bazat e Kirurgjisë Yllka Bilushi B 204, B 205, B 206
14.00-16.00 INF 320 (infermieri) Bazat e Kirurgjisë Yllka Bilushi B 204, B 205, B 206
14.00-16.00 INF 320 (mami) Bazat e Kirurgjisë Yllka Bilushi B 204, B 205, B 206
9.02.2016  
8.00-10.00 INF 210 (infermieri) Pediatri Erilda Ruçi B 204, B 205, B 206
10.00-12.00 INF 210 (infermieri) Pediatri Aurela Saliaj B 204, B 205, B 206
12.00-14.00 INF 241(mami) OBS mami Rezarta Petani B 204, B 205, B 206
10.02.2016
12.00-14.00 INF 180 (mami) Shëndet Publik Enkelejd Mëhilli B 204, B 205, B 206
14.00-16.00 CSI 130 (infermieri – mami) Teknologji informacioni Anila Ismailaj B 204, B 205, B 206
11.02.2016
8.00-10.00 INF 340 (infermieri) Urgjenca mjekësore Juli Xhindoli B 204, B 205, B 206
10.00-12.00 INF 340 (infermieri) Urgjenca mjekësore Emirjona Kiçaj B 204, B 205, B 206
12.00-14.00 INF 380 (mami) Pediatri Erilda Ruçi B 204, B 205, B 206
12.02.2016
8.00-10.00 BIO 102  (mami)              Bazat e Biologjisë Ina Nasto C101, C102
10.00-12.00 BIO 102 (infermieri) Bazat e Biologjisë Denada Kasëmi              C101, C102, C105
12.00-14.00 BIO 102 (infermieri) Bazat e Biologjisë Hajdar Kiçaj                    C101, C102, C105
8.00-10.00 INF 230 (infermieri 11.00-12.00) Bazat e Farmakologjisë Majlinda Zahaj B 204, B 205, B 206
10.00-12.00 INF 230 (infermieri 12.00-13.00) Bazat e Farmakologjisë Majlinda Zahaj B 204, B 205, B 206
12.00-14.00 INF 230 (mami) Bazat e Farmakologjisë Erilda Ruçi B 204, B 205, B 206
15.02.2016
8.00-10.00 INF 272 (infermieri – mami) Okulistikë Denada Selfo B 204, B 205, B 206
10.00-12.00 INF 310 (infermieri) Shëndeti mendor Sonila Nikaj B 204, B 205, B 206
12.00-14.00 INF 310 (infermieri) Shëndeti mendor Ejona Zilja B 204, B 205, B 206
16.02.2016
10.00-12.00 INF 130 (infermieri) Anatomi I Afërdita Nikaj B 204, B 205, B 206
12.00-14.00 INF 130 (infermieri) Anatomi I Afërdita Nikaj B 204, B 205, B 206
14.00-16.00 INF 240 (infermieri) Bazat e OBS Rezarta Petani B 205, B 206
14.00-16.00 INF 277 (mami) Urgjenca mjekësore Fatjona Kamberaj B 204
17.02.2016
8.00-10.00 INF 274 (infermieri – mami) Fizioterapi Brunilda Subashi B 204, B 205, B 206
10.00-12.00 INF 360 (mami) Kujdesi i nënës&fëmijës Rudina Çerçizaj B 204, B 206
10.00-12.00 INF 130 (mami) Anatomi I Afërdita Nikaj B 205
18.02.2016
8.00-10.00 INF 220 (mami) Sëmundje e brendshme Fejzi Alushi B 204, B 205, B 206
10.00-12.00 INF 220 (infermieri) Sëmundje e brendshme Fejzi Alushi B 204, B 205, B 206
12.00-14.00 INF 220 (infermieri) Sëmundje e brendshme Afërdita Nikaj B 204, B 205, B 206
14.00-16.00 ENGI 131 (infermieri – mami) Anglisht Kozeta Hyso B 204, B 205, B 206
16.00-18.00 GERI 131 (infermieri – mami) Gjermanishte Arlinda Velaj B 204, B 205, B 206
14.00-16.00 SPAI 131(infermieri – mami) Spanjisht Ana Çano B 204, B 205, B 206
19.02.2016
8.00-10.00 INF 110 (infermieri) Terminologji mjekësore Glodiana Sinani B 204, B 205, B 206
10.00-12.00 INF 110 (infermieri) Terminologji mjekësore Rozeta Luçi B 204, B 205, B 206
12.00-14.00 INF 110 (mami) Terminologji mjekësore Evis Alushi B 204, B 205, B 206
14.00-16.00 HUM 255 (infermieri) Seksualiteti human Saemira Dyrmishi B 204, B 205, B 206
24.02.2016  –  26.02.2016
10.00-16.00 Temat e Diplomave të programeve Bsc në Infermieri të Përgjithshme dhe Mami Infermieri
Data Kodi i modulit Emri i lëndës Emri i pedagogut Klasat e provimit
18.02.2016 – 19.02.2016 
10.00-16.00 Praktikë profesionale në Master në Infermieri Patologjike, Kirurgjikale, Pediatrike
2.03.2016  –  4.03.2016
10.00-16.00 Temat e Diplomave të programeve Master në Infermieri Patologjike, Kirurgjikale, Pediatrike
4.03.2016
10.00-16.00 Temat e Diplomave të programeve Master në Shkenca Infermierore
22.02.2016
8.00-10.00 INF 451 Patologji e avancuar I Fejzi Alushi B 204
12.00-14.00 INF 461 Kirurgji e avancuar I Petraq Mustaqe B 206
10.00-12.00 INF 471 Pediatri e avancuar I Aurela Saliaj B 205
10.00-12.00 INF 510 Kërkimi shkencor Aurela Saliaj B 205
16.00-18.00 ENGI 550 Anglisht Ledina Merkaj B 204
23.02.2016
10.00-12.00 INF 430 Farmakologji klinike Majlinda Zahaj B 205
12.00-14.00 STATI 550 Statistikë Llambrini Andrea B 205
24.02.2016
8.00-10.00 INF 453 Infermieri patologjike I Sonila Nikaj B 205
10.00-12.00 INF 463 Infermieri kirurgjikale I Bruna Subashi B 205
12.00-14.00 INF 473 Infermieri pediatrike I Rezarta Petani B 205
10.00-12.00 INF 441 Menaxhimi shëndetësor Ela Peto B 206
25.02.2016
12.00-14.00 INF 410 E drejta në Infermieri Aleks Prifti B 205
12.00-14.00 INF 410 E drejta në Infermieri Lorenc Danaj B 205
26.02.2016
10.00-12.00 INF 455 Infeksione nozokomiale AfërditaNikaj B 204
14.00-16.00 INF 465 Kirurgji OBS Bruna Mersinaj B 205
12.00-14.00 INF 475 Psikologji infantile Lulzim Hajno B 206
14.00-16.00 INF 442 Promocioni shëndetsor Enkelejd Mëhilli B 105